NOVINKA Minikurz Babyjógy a Babymasáží s Anetou (děti od cca 6 týdnů do doby, než se začnou přetáčet)

Přejít na kalendář lekcí

Minikurz Baby masáže a Babyjógy pro nemobilní miminka ( cca od 6 týdnů do doby, než se začnou přetáčet).

Minikurz je rozdělen na 2 lekce, každá lekce trvá cca 1 hodinu. Jedna lekce je naplánová na víkend tak, aby se mohl přijít podívat i partner, případně jiná osoba blízká

Baby masáž kombinuje tradiční indické masáže, masáže pocházející ze Švédska a reflexní masáž chodidla. Masáž je sestavou velmi jemného a citlivého masírování. Prohloubí se důvěra mezi rodiči a dítětem. Vy i děti se naučíte relaxovat, soustředit se,zlepší se jejich spánkový rytmus. Na masáž budeme navazovat cviky z jógy, které podpoří celkové působení masáže a harmonizují fyzické i psychické děje v dětském těle. Cviky budou doplněny hudbou nebo básničkou. Pohyb zlepšuje dýchání, krevní oběh a rozvíjí poznávací procesy. Součástí kurzu bude také nácvik správné manipulace s miminkem. Na kurz budete potřebovat vlastní deku pod miminko, přebalovací podložku, případně látkou plenu na přikrytí. Nabízíme také možnost zúčastnit se v páru. Pokud bude potřeba dítě nakojit, může druhá osoba v páru pokračovat v nácviku technik se zapůjčenou panenkou.

Náplň kurzu: Nácvik techniky Baby masáže (masáž nožiček, ručiček, bříška, hrudníku a obličeje+orofaciální stimulace). Tipy na cvičení s miminkem (protažení celého tělíčka, cviky na uvolnění bříška, společná relaxace). Manipulace s dítětem. Základy aromaterapie (oleje vhodné pro masáž, použití hydrolátů u dětí). Kurz bude přizpůsoben aktuálním potřebám dětí. Olejíčky, hydroláty jsou zahrnuty v ceně, nic si nosit nemusíte.

Kapacita je omezena na max. 6 párů s miminkem. 

Termíny setkání minikurzu od 5. února 2023:

5. února 2023 v 10:00 (neděle),  úterý 14. února v 11:00 (úterý)


Cena: 700.00 Kč
NOVINKA Minikurz Babyjógy a Babymasáží s Anetou (děti od cca 6 týdnů do doby, než se začnou přetáčet)

Modul: Kurzy