Větrníček MINI (lezoucí děti, začínající chodci)

Přejít na kalendář lekcí

Cena 1 lekce ... 150,- Kč

Lekce (45 min) povede Maja Jablonska (tel. č. 778 881 990) v parku za Větrníkem, Björnsenův sad. Lekce jsou určeny pro lezoucí děti. Pokud bude pršet, lekce bude přesunuta do prostor agentury Větrník. Jakmile se ochladí, přesune se Větrníček do prostor Agentury Větrník na Nerudově 7.

Sledujte proto mejl cca kolem 8:30. Pokud budete mít dotazy, směrujte je prosím přímo na Maju, kontakt viz výše.

Cvičení rodičů s dětmi, které je určené pro děti, které lezou.

Během lekce budou zařazeny pohybové prvky, ale i aktivity určené k rozvoji sluchového a zrakového vnímání – písničky a říkanky.

Lekce jsou tématické dle ročního období, svátků, zvířat, barev atd.

Pohyb je pro dítě v raném věku nejdůležitějším prostředkem vývoje celé osobnosti, cvičení tak prospívá nejen jeho fyzickému, ale i psychickému vývoji. Navíc se rozvíjí hrubá i jemná motorika, se kterými souvisí i budoucí vývoj řeči. S dětmi budeme cvičit na velkých míčích, overballech a budeme využívat různorodých zvukových her. Dítě tak zábavnou formou rozvíjíme a zároveň s ním trávíme příjemné chvíle u společné činnosti. Současně se dítě učí být ve společnosti svých vrstevníků.

Berte si pod dítě prosím menší deku nebo větší plenu.

Faktury za cvičení za září a říjen budeme posílat až na konci října, až podle toho, kdo kolikrát přijde. Je to pro nás lepší, než vystavovat faktury po jednom vstupu a než pak vracet peníze, když pak nemůžete přijít. Prosím ale o důsledné odhlašování v případě, že nemůžete přijít! Pokud se včas neodhlásíte, bude Vám cena i tak účtována!

Těšíme se na vás a vaše děti!


Cena: 150.00 Kč
Větrníček MINI (lezoucí děti, začínající chodci)

Modul: Kurzy