Větrníček MINI (lezoucí děti, začínající chodci)

Přejít na kalendář lekcí

Cena 1 lekce ... 180,- Kč

Cena 5 lekcí ... 850,- Kč

Lekce (45 min) povede Maja Jablonska (tel. č. 778 881 990) . Lekce jsou určeny pro lezoucí děti. Cvičíme v prostorách Agentury Větrník, Nerudova 7, 6. patro. Pozor, některé kočárky se nevejdou do výtahu! Berte si buď nosítko nebo si zamkněte kočárek dole u mříží u výtahu. Zámek si vemte svůj. 

Cvičení rodičů s dětmi, které je určené pro děti, které lezou.

Během lekce budou zařazeny pohybové prvky, ale i aktivity určené k rozvoji sluchového a zrakového vnímání – písničky a říkanky.

Lekce jsou tématické dle ročního období, svátků, zvířat, barev atd.

Pohyb je pro dítě v raném věku nejdůležitějším prostředkem vývoje celé osobnosti, cvičení tak prospívá nejen jeho fyzickému, ale i psychickému vývoji. Navíc se rozvíjí hrubá i jemná motorika, se kterými souvisí i budoucí vývoj řeči. S dětmi budeme cvičit na velkých míčích, overballech a budeme využívat různorodých zvukových her. Dítě tak zábavnou formou rozvíjíme a zároveň s ním trávíme příjemné chvíle u společné činnosti. Současně se dítě učí být ve společnosti svých vrstevníků.

Berte si pod dítě prosím menší deku nebo větší plenu.

Faktury za cvičení za září a říjen budeme posílat až na konci října, až podle toho, kdo kolikrát přijde. Je to pro nás lepší, než vystavovat faktury po jednom vstupu a než pak vracet peníze, když pak nemůžete přijít. Prosím ale o důsledné odhlašování v případě, že nemůžete přijít! Pokud se včas neodhlásíte, bude Vám cena i tak účtována!

Těšíme se na vás a vaše děti!

Jakmile počasí dovolí, lekce se přesunou ven do parku za Větrníkem.


Cena: 180.00 Kč
Větrníček MINI (lezoucí děti, začínající chodci)

Modul: Kurzy