ONLINE Kurz pro druhorodičky a vícerodičky

Přejít na kalendář lekcí

POZOR: v rezervačním systému bude čas 20:00, ale setkávání bude vždy od 19:00 - 20:30. Překrývá se to s jiným kurzem ve Větrníku a nejde to nastavit jinak. Děkuji za pochopení!

Setkávání proběhne přes platformu ZOOM  třikrát vždy ve stejnou dobu 21.9., 5.10., 12.10. (28.9. je svátek, setkání nebude!). Jedno setkání bude trvat cca 1,5 hodiny. Informace ohledně aplikace Zoom pošlu v pokynech před kurzem.

Pokud se nepřihlásí minimálně 5 účastnic, kurz se konat nebude.

Náplň kurzu:

1. lekce: TĚHOTENSTVÍ: fyzické neduhy v druhém (třetím,...) těhotenství, psychika, držení těla, pánevní dno, téma první dítě x těhotenství.

2. lekce: POROD: Dýchání,  zpětná vazba z prvního těhotenství, fyzická a psychická příprava, co čekat v současné době v porodnicích (Brno a okolí) Meditace k porodu (bude třeba mít minimálně 15-20 minut doma klid)

3. lekce: Poporodní období: Šestinedělí, Péče o porodní poranění, jizvy, Péče o děti, na co se připravit u dvou a více dětí :-) Zopakování stručného psychomotorického vývoje, Nejčastější problémy při kojení.

Před každou lekcí mi můžete napsat své zkušenosti z prvního těhotenství, porodu, poporodního období, můžeme to pak probrat buď v lekci nebo se pak domluvíme na individuální konzultaci, pokud byste měly dotazů opravdu hodně a nestihly jsme všechno v lekci.

Pokud budete všechny souhlasit, lekce můžu nahrávat a v případě, že budete muset odběhnout uspávat atd., tak si můžete pak setkání pustit v klidu.

Témata se mohou i měnit dle vašich požadavků :-)

Začátek kurzu: 21.9. 2020 v 19:00, objednat se můžete až po registraci v systému.

Budu se těšit na online setkání! Mirka Tomická


Cena: 750.00 Kč
ONLINE Kurz pro druhorodičky a vícerodičky

Modul: Kurzy