Kurz pro druhorodičky a vícerodičky (možnost absolvovat kurz i online)

Přejít na kalendář lekcí

Je možnost, připojit se vždy i online přes platformu ZOOM. Lze jej stahnout zdarma na www.zoom.us/download. Chvíli před přenosem pošlu odkaz pro připojení. Další instrukce pak pošlu v mejlu pár dní před kurzem. Budu všechny lekce nahrávat, takže pokud budete muset skončit před koncem, můžete se podívat na záznam.

Do poznámky při přihlášení mi prosím pište, jestli přijdete osobně nebo zůstanete online.

Náplň kurzu:

1. lekce 23. 11. 2022 v 17:00: TĚHOTENSTVÍ a příprava na druhé dítě, porod, šestinedělí, kojení: Aktuální situace v porodnicích Brno a okolí, seznam věcí do porodnice, fyzická, psychická příprava, Rebozo. Pánevní dno, diastáza, jizva, co můžu dělat v těhotenství. Zodpovězení vašich dotazů. 

2. lekce 30. 11. 2022 v 17:00: Porod, šestinedělí: Co čekat jiného oproti prvnímu porodu. Psychika po porodu. Zopakování dýchání, úlevových pozic, relaxace, meditace. Praktické, stručné zopakování  poloh při kojení, manipulace s dítětem. (pozn.: Která jste neabsolvovala se mnou přednášku Kojení, příp. Péče o novorozence před prvním těhotenstvím a měla jste problém s kojením, manipulací, doporučuju absolvovat i celou přednášku Kojení. Zde to bude opravdu ve stručnosti. Jen o kojení přednáším skoro 3 hodiny, Péči o nov. také 3 hodiny)

Doporučuju jako doplněk i těhotenské cvičení.

Jedna lekce bude o délce 2 - 2,5 hodiny.

Témata se mohou měnit dle vašich požadavků :-)

Termíny setkání:

 První setkání: 8. března 2023 v 17:00

 Druhé setkání: 22. března 2023 v 17:00


Cena: 1200.00 Kč
Kurz pro druhorodičky a vícerodičky (možnost absolvovat kurz i online)

Modul: Kurzy