Těhotenské cvičení ONLINE

Přejít na kalendář lekcí

Od 12.10. 2020 budou (do odvolání opatření) lekce těhotenského cvičení probíhat online přes platformu ZOOM. Den, čas, rozsah, cena, přihlašování i odhlašování, vše zůstává stejné. Pokud máte doma velký míč, overball, ručník,  menší PET lahve s vodou, je to značka ideál.  Overball určitě doporučuju, ten se Vám bude hodit i na miminko :-) Vždy před zahájením lekce pošlu link, přes který se spojíme. Je třeba mít stažený Zoom do notebooku či počítače, tabletu. Stahnout lze na www.zoom.us nebo jako apku do tabletu na Obchod Play.

Cvičila jsem takto i na jaře a maminky byly moc spokojené. Budu se moc těšit na setkání! Mirka

Cena 1 lekce ... 160,-

Permanentka 5 lekcí ... 700,-

Permanentka 10 lekcí ... 1300,-

V lekcích těhotenského cvičení se snažíme o to, abyste byly nachystané k porodu fyzicky i psychicky.  Využíváme ke cvičení různé pomůcky (overbally, míče, posilovací gumičky, jógové pásky, bloky,..)

Lekce se skládají z rozcvičky, posilování, nácviku dechových technik k porodu, porodních úlevových poloh a relaxace. Zaměřujeme se na posílení hlubokého stabilizačního systému, práci s pánevním dnem.

Karimatky jsou k dispozici k zapůjčení zdarma. Prosíme, berte si ale pod sebe větší ručník či osušku z hygienických důvodů.

Vzhledem k současným opatření není bohužel možné, abych Vám nabídla ani nic k pití. Noste si prosím tedy svoje lahve s vodou.

Dezinfekce je u nás k dispozici jak při příchodu na ruce, tak i po cvičení na pomůcky.

Pokud je to možné, přijďte už oblečené do cvičebního úboru, ať se nemačkáte u skříněk. Boty na cvičení nenoste, cvičí se bez bot!

Další termíny cvičení vkládám průběžně dle obsazenosti. Takže když vidíte, že je plno a chtěly byste přijít cvičit, klidně mi napište mejl na tomicka@agenturavetrnik.cz, vložím do kalendáře další termín dle mých časových a prostorových možností :-)

Před prvním cvičením předkládejte prosím těhotenskou průkazku.

Předem děkuji za dodržování pravidel a těším se na pohodové cvičení s Vámi :-)

Mirka Tomická


Cena: 160.00 Kč
Těhotenské cvičení ONLINE

Modul: Kurzy