Těhotenské cvičení, lze se připojit i online

Přejít na kalendář lekcí

Ke cvičení se i nadále můžete připojovat i online, ovšem pouze v úterý a čtvrtekJe třeba mě vždy informovat předem, ať neblokujete místo těm, co chtějí přijít osobně. Takže kdo je zdaleka,  má méně času, může cvičit i v přímém přenosu s námi doma. Pište mi to v případě zájmu do poznámky. Přenáším vše přes platformu Zoom. Pošlu více info na vyžádání. Mirka Tomická

Cena 1 lekce ... 190,-

Permanentka 5 lekcí ... 850,-

Permanentka 10 lekcí ... 1600,-

Informace o lektorkách: 

Mgr. Martina Netíková Tichá, fyzioterapeutka, ve cvičení více se zaměřuje na problémy s pohybovým aparátem, pánevním dnem, prevence diastázy

Bc. Miroslava Tomická, porodní asistentka, kromě prevence problémů spojené s těhotenstvím, se v každém lekci věnujeme nácvikům dýchání, úlevových poloh, které využijete u porodu, relaxaci. Věnujeme se i pánevnímu dnu, posílení břišních svalů, protažení fascií a svalů. Na závěr vždy prostor na dotazy.

V lekcích těhotenského cvičení se snažíme o to, abyste byly nachystané k porodu fyzicky i psychicky.  Využíváme ke cvičení různé pomůcky (Sbally, míče, posilovací gumičky, jógové pásky, bloky,..)

Lekce se skládají z rozcvičky, posilování, nácviku dechových technik k porodu, porodních úlevových poloh a relaxace. Zaměřujeme se na posílení hlubokého stabilizačního systému, práci s pánevním dnem.

Karimatky jsou k dispozici k zapůjčení zdarma. Prosíme, berte si ale pod sebe větší ručník či osušku z hygienických důvodů.

Cvičíme vždy naboso, boty nejsou třeba :-)

Další termíny cvičení vkládám průběžně dle obsazenosti. Takže když vidíte, že je plno a chtěly byste přijít cvičit, klidně mi napište mejl na tomicka@agenturavetrnik.cz, vložím do kalendáře další termín dle mých časových a prostorových možností :-)

Před prvním cvičením předkládejte prosím těhotenskou průkazku.

Předem děkuji za dodržování pravidel a těším se na pohodové cvičení s Vámi :-)

Mirka Tomická


Cena: 190.00 Kč
Těhotenské cvičení, lze se připojit i online

Modul: Kurzy