Těhotenské cvičení, lze se připojit i online

Přejít na kalendář lekcí

Vzhledem k situaci, od 29. 11. se lze ke cvičení připojit i online. Takže kdo se obává chodit do kolektivu, může cvičit doma. Pište mi to v případě zájmu do poznámky. Pošlu více info. Mirka Tomická

Cena 1 lekce ... 190,-

Permanentka 5 lekcí ... 850,-

Permanentka 10 lekcí ... 1600,-

V lekcích těhotenského cvičení se snažíme o to, abyste byly nachystané k porodu fyzicky i psychicky.  Využíváme ke cvičení různé pomůcky (Sbally, míče, posilovací gumičky, jógové pásky, bloky,..)

Lekce se skládají z rozcvičky, posilování, nácviku dechových technik k porodu, porodních úlevových poloh a relaxace. Zaměřujeme se na posílení hlubokého stabilizačního systému, práci s pánevním dnem.

Karimatky jsou k dispozici k zapůjčení zdarma. Prosíme, berte si ale pod sebe větší ručník či osušku z hygienických důvodů.

Vzhledem k současným opatření není bohužel možné, abych Vám nabídla ani nic k pití. Noste si prosím tedy svoje lahve s vodou.

Dezinfekce je u nás k dispozici jak při příchodu na ruce, tak i po cvičení na pomůcky.

Pokud je to možné, přijďte už oblečené do cvičebního úboru, ať se nemačkáte u skříněk. Boty na cvičení nenoste, cvičí se bez bot!

Další termíny cvičení vkládám průběžně dle obsazenosti. Takže když vidíte, že je plno a chtěly byste přijít cvičit, klidně mi napište mejl na tomicka@agenturavetrnik.cz, vložím do kalendáře další termín dle mých časových a prostorových možností :-)

Před prvním cvičením předkládejte prosím těhotenskou průkazku.

Předem děkuji za dodržování pravidel a těším se na pohodové cvičení s Vámi :-)

Mirka Tomická


Cena: 190.00 Kč
Těhotenské cvičení, lze se připojit i online

Modul: Kurzy