Těhotenské cvičení

Přejít na kalendář lekcí

Cena 1 lekce ... 210,-

Permanentka 5 lekcí ... 1000,-

Permanentka 10 lekcí ... 1800,-

Informace o lektorkách: 

Bc. Miroslava Tomická, porodní asistentka, kromě prevence problémů spojené s těhotenstvím, se v každém lekci věnujeme nácvikům dýchání, úlevových poloh, které využijete u porodu, relaxaci. Věnujeme se i pánevnímu dnu, posílení břišních svalů, protažení fascií a svalů. Na závěr vždy prostor na dotazy.

V lekcích těhotenského cvičení se snažíme o to, abyste byly nachystané k porodu fyzicky i psychicky.  Využíváme ke cvičení různé pomůcky (Sbally, míče, posilovací gumičky, jógové pásky, bloky,..)

Lekce se skládají z rozcvičky, posilování, nácviku dechových technik k porodu, porodních úlevových poloh a relaxace. Zaměřujeme se na posílení hlubokého stabilizačního systému, práci s pánevním dnem.

Karimatky jsou k dispozici k zapůjčení zdarma. Prosíme, berte si ale pod sebe větší ručník či osušku z hygienických důvodů.

Cvičíme vždy naboso, boty nejsou třeba :-)

Další termíny cvičení vkládám průběžně dle obsazenosti. Takže když vidíte, že je plno a chtěly byste přijít cvičit, klidně mi napište mejl na tomicka@agenturavetrnik.cz, vložím do kalendáře další termín dle mých časových a prostorových možností :-)

Před prvním cvičením předkládejte prosím těhotenskou průkazku.

Předem děkuji za dodržování pravidel a těším se na pohodové cvičení s Vámi :-)

Mirka Tomická


Cena: 210.00 Kč
Těhotenské cvičení

Modul: Kurzy