Pro těhotné

0004 Kurz pro druhorodičky a vícerodičky

Popis

Setkání se skládá z cvičení, které je zaměřeno na těhotné ženy, které za sebou již mají jedno či více těhotenství a porodů.

Forma kurzu

Skupina je uzavřená.

Rozsah kurzu

Kurz trvá 3 týdny. Setkání se uskuteční vždy 1x týdně v délce 2 hodiny.

Komu je kurz určen

Kurz je určen druhorodičkám a vícerodičkám.

Aktuální termíny

23.03.2020pondělí / 2 volná místa18:00-20:00Bc. Miroslava Tomická, porodní asistentkaobjednat
POZNÁMKA:

 

Prosím, pozjišťujte si u své pojišťovny, jaký text musí být na faktuře, abyste dostaly příspěvek a napište nám to nejlépe rovnou do poznámky při objednávce. Faktury starší než 1 měsíc přepisovat zpětně nelze!!!

Ceny

Kurz 3x2hod1250,-Kč (208,-/hod)

Místo konání

Agentura Větrník, Nerudova 7, Brno 602 00, 6. patro

Podrobný popis

1. Obsah prvního setkání :
Dechové cvičení, relaxace + těhotenské změny u vícerodiček nebo-li jak vnímám svoje tělo u druhého těhotenství, nejčastější problémy – prevence.

2. Obsah druhého setkání :
Dechové cvičení, relaxace + v čem se liší druhý porod od prvního ( v jednotlivých porodních dobách) možnost ambulantního porodu, reflexe k prvním porodům – co jste viděli jako problém u prvního porodu, co vás nejvíce zaskočilo, překvapilo, připomenutí nefarmakologických technik proti bolesti pro I. DP a možnosti porodních poloh pro II. DP

3. Obsah třetího setkání :
Dechové cvičení, relaxace + Kojení a péče o novorozence – informace o změnách, nové přístupy, reflexe spojená s problémy u prvního dítěte, diskuze.

Obsah jednotlivých lekcí se mění podle toho, co potřebují maminky probrat a vyřešitt. Proto berte obsah jednotlivých přednášek s rezervou :-)

Budu se moc těšit se setkání!

Mirka


Facebook