Pro těhotné

0009 Gravidjóga

Popis


Jóga pro těhotné pomáhá udržet pozitivní mysl a fyzickou kondici i v období těhotenství. Je vhodná po celou dobu těhotenství. Cvičení dodává budoucím maminkám sebevědomí, sílu a zároveň je učí relaxovat. Hodina gravid jógy zahrnuje asány a dechové techniky uzpůsobené fyziologickým podmínkách těhotenství tak, aby byly prospěšné jak pro maminku, tak pro děťátko. Cílem je zejména práce se svaly pánevního dna, úleva od případné bolesti zad a potlačení rozvoje křečových žil či problémů s inkontinencí. Relaxace je pak zaměřená na napojení maminky na její nenarozené miminko a společné uvolnění.

Součástí je i nácvik dechových technik potřebných u porodu.

Ačkoliv jóga v těhotenství působí velmi blahodárně, je nutné, aby žena při cvičení své tělo respektovala a znala svůj zdravotní stav. Cvičení by mělo být příjemné a prospěšné.

Na lekci je třeba se objednat!

Forma kurzu

Otevřená skupinka max 10 žen

Rozsah kurzu

1 lekce trvá 75 minut

 

 

Lektoři

Mgr. Lenka Zichová, lektorka jóga

Lada Zichová, lektorka jógy

Komu je kurz určen

Lekce jsou vhodné pro všechny ženy, které nemají zdravotní omezení.

Aktuální termíny

v případě zájmu o gravidjógu pište na: tomicka@agenturavetrnik.cz
POZNÁMKA:

Pokud by se nahlásily alespoň 4 ženy na pravidelnou docházku, budou lekce obnoveny. Takže pokud máte zájem, zkuste napsat, třeba lekce zase otevřeme :-) Mirka

 

 

 

Prosím, pozjišťujte si u své pojišťovny, jaký text musí být na faktuře, abyste dostaly příspěvek a napište nám to nejlépe rovnou do poznámky při objednávce. Faktury starší než 1 měsíc přepisovat zpětně nelze!!!

Ceny

Jednotlivý vstup na zkoušku 190,-objednat
permanentka 5 vstupů 810,-objednat
permanentka 10 vstupů 1500,-objednat

Vybavení

Pohodlné oblečení

Místo konání

Agentura Větrník, s.r.o.

Nerudova 7

Brno

6. patro


Facebook