Pro miminka

0010 Fit po porodu (škola pánevního dna a míčkování spolu s miminkem)

Popis

Fit po porodu je kurz, který vám dá efektivni návod, jak bez časové a prostorové náročnosti, v domácím prostředí, opět získat přirozenou kondici, správné držení těla, uvolněni svalového napětí/bolesti/,posílení svalového korzetu, včetně pánevního dna. Naučíte se základy míčkovaní. Spokojená maminka=spokojené miminko. 

Forma kurzu

Skupina je uzavřená. Cvičení probíhá společně s dětmi (kojenecký věk).

Informace o parkování, viz sekce OBJEDNÁVKY

Informace o kočárcích:

Některé kočárky se bohužel nevejdou do výtahu! Takže možnosti jsou: buď kočárek složit a vyvézt složený nebo si vezměte zámek na kolo a zamkněte si podvozek dole v přízemí k zábradlí.

Rozsah kurzu

Kurz trvá 3 týdny. Setkání se uskuteční vždy 1x týdně v délce 1,5 hodiny. Kurz se skládá ze tří částí:
1. Posilování zádových svalů
2. Posílení svalstva pánevního dna
3. Míčkování – podpora krevního a mízního oběhu a svalového tonu

Komu je kurz určen

Kurz doporučujeme všem ženám po porodu.

POZNÁMKA:

Aktuální termín je stanoven dle zájmu. Kurz se otevírá v případě, že se závazně přihlásí 4 ženy. Závazně znamená, že týden před zahájením kurzu je uhrazeno kurzovné v plné výši. Doporučujeme ženám-maminkám, aby se přihlásily a my jim následně potvrdíme termín.

Ceny

Kurz 3x1,5hod 850,-Kč (188,-Kč/hod)

Místo konání

Agentura Větrník, Nerudova 7, Brno 602 00, 6. patro

Podrobný popis

Význam – posílení svalstva zádového – v těhotenství byla přetížena bederní oblast a po porodu hrudní, posílení svalstva pánevního dna – snaha o návrat funkčnosti tohoto svalstva jako před otěhotněním a porodem, pro matku při cvičení je dítě zátěží – posilování, rozvoj motoriky u dítěte, rozvoj vazby mezi matkou a dítětem.


Facebook