Pro maminky

0028 Workshop DĚTSKÁ NOŽKA

Popis

Workshop, díky kterému se unuděné dětské nožičky změní ve vnímavou oporu lidského těla.  

V našich končinách stále vládne názor, že pokud dětské nožky nebudou od prvních krůčků podepřeny pevnou botou, nemůže dojít k jejich správnému vývoji a funkci. A tak se noha už od prvního roku života stává unuděnou součástí dětského tělíčka, která postupně, ale jistě zapomíná svou původní funkci. 

Jako máma fyzioterapeutka jsem se o dětské nožky začala více zajímat po narození mé první dcerky. Zjistila jsem, že doporučení a zažitá pravidla v péči o děti často nejsou pro zdravý vývoj nohy žádoucí. „Počkejte až po třetím roce" - je častá rada ortopedů maminkám, kterým se dětská nožička nezdá. Přitom období před samotnou chůzí je často pro vývoj dětské nožky klíčové.

Pokud vás zajímá, jak můžete ovlivnit vývoj nohy v prvním roce života miminka a jak vybrat první botičky, tento workshop je přímo pro vás. :-)

Těší se na vás Martina Víchová

Více o lektorce se můžete dozvědět zde: www.martinavichova.cz

Rozsah kurzu

Workshop trvá 3 hodiny

Lektoři

Mgr. Martina Víchová, fyzioterapeutka

Komu je kurz určen

Pro všechny, kteří chtějí mít zdravé nožky u svých dětí :-)

Vhodné pro ženy už v těhotenství, nožičky je dobré stimulovat hned po narození miminek!

POZNÁMKA:

Pokud máte o workshop zájem, můžete se nahlásit jako náhradnice. Třeba se někdo odhlásí :-) Nebo naplánujeme další termín :-)

Mirka

Ceny

Workshop Dětská nožka, 3 hodiny500,-

Vybavení

Vzhledem k prostorám v Agentuře Větrník je lepší workshop absolvovat bez dětí. Pokud dítě musíte mít u sebe, prosím, hlaste mi to, domluvíme se možnostech. Děkuji, Mirka

Místo konání

Agentura Větrník, Brno, Nerudova 7, 6. patro


Facebook