Pro maminky

0025 Fyziocvičení se zaměřením na hluboký stabilizační systém, diastázu atd.

Popis

Vypadáte jako těhotná i několik měsíců po porodu? Bolí Vás záda a za krkem z kojení a nošení dětí? Máte někdy problém s únikem moči nebo stolice? Pokud cítíte, že nejste fit jako dřív, může být na vině diastáza neboli rozestup přímých břišních svalů, nedostatečná funkce hlubokého stabilizačního systému a ochablé pánevní dno.

Jestli se chcete zase dostat do dobré kondice, zabránit tomu, abyste neměla v budoucnu ještě větší problémy, případně připravit tělo na další těhotenství, pak je toto cvičení určeno právě pro vás.

Se zkušenými lektorkami Martinou Outlou nebo Danou Kubelkovou se naučíte jak správně cvičit se svaly pánevního dna a hlubokým stabilizačním systémem a jak zacházet se svým vlastním tělem. Problémy související s těhotenstvím a porodem při správném a cíleném cvičení ustupují a vy se zase můžete cítit jako dřív. A jako bonus si odpočinete chvíli od dětí :-)

Tak si ukradněte čas pro sebe a zacvičte si :-)

Forma kurzu

Skupinka max 9 žen

Pondělní lekce od 18:00 jsou uzavřené.

Na pondělní a středeční otevřené lekce je třeba se objednat! Pokud bude obsazenost menší, než 4 osoby, lekce budou zrušeny. Informaci o zrušení dostanete formou sms. Mirka

 NÁHRADY:

V případě nemoci je náhrada možná v následujícím kurzu nebo po domluvě v jiných lekcích, které pořádáme (lekce poweryogy, cvičení s kočárky, babyjóga) nebo na jednorázových lekcích fyziocvičení, které budou průběžně během roku vypisovány. Z provozních důvodů nelze bohužel za jednotlivé lekce vracet peníze.

 

 

ZAČÍNÁME 16.9. 2019

Rozsah kurzu

1 lekce trvá 60 minut

Lektoři

Mgr. Martina Netíková Tichá

Mgr. Martina Outlá

Komu je kurz určen

Ženy

Aktuální termíny

01.07.2020středa / 7 míst volných17:15-18:15Mgr. Martina Tichá Netíková, fyzioterapeutkaobjednat

Ceny

Kurz 10 týdnů1500,-
1 vstup, otevřená lekce150,-

Vybavení

Pohodlný cvičební oděv, ponožky

Místo konání

Agentura Větrník,s.r.o., Nerudova 7, Brno, 602 00

6.patro


Facebook