Porod za asistence privátní porodní asistentky

NOVÉ  ZÁJEMKYNĚ O ASISTENCE PŘI PORODU JIŽ PANÍ BC. BLANKA ČERMÁKOVÁ NEPŘIJÍMÁ.

Přijďte k nám do Komplexní přípravy a jsme přesvědčené, že Vás připravíme tak, že asistenci potřebovat nebudete a zvládnete porod samy :-)

Těšíme se na Vás! Mirka a Blanka

 

 

Tuto službu v Agentuře Větrník, s.r.o.  nabízí a vykonává  porodní asistentka Bc. Blanka Čermáková. Smlouvu má uzavřenou s FN Bohunice - porodní sál v Bohunicích a ve FP na Obilním trhu a s nemocnicí ve Vyškově.

Průběh péče (fyziologické těhotenství, rodička je zařazena do skupiny s nízkým rizikem)

  1. těhotná žena navštěvuje dlouhodobý kurz, který je zaměřen na těhotenství a porod (Komplexní psychoprofylaktická příprava)
  2. Od 34. týdne individuální konzultace dle domluvy a potřeby těhotné ženy. Vyhodnocení rizik těhotné ženy související s porodem.
  3. V průběhu I. doby porodní přijíždí porodní asistentka k rodičce domů a na základě domluvy s rodičkou, pokročilého porodního nálezu nebo zjištění komplikace odjíždí na porodní sál.  Přání rodičky a jejího partnera může být setkat se až na porodním sále. Je tedy otázkou domluvy, zda porodní asistentka přijede k rodičce domů nebo se s ní setká na porodním sále.
  4. O rodičku pečuje po celou dobu porodu, její péče v souvislosti s porodem končí předáním rodičky do péče následné na  oddělení  šestinedělí nebo převozem domů v případě, že její volbou je  ambulantní porod.

Veškerá péče vychází z definice porodní asistentky a ze zákona č.96/2004 sb.

Individuální těhotenská poradna, konzultace před porodem - osobní, telefonická, přes e-mail (bez následné účasti u porodu)

1640,-Kč
Asistence v průběhu celého porodu

Individuální těh. poradna+konzultace 1640,-Kč

Porod+pohotovostní služba 6000,-Kč (cena zahrnuje asistenci+cestovné na území Brno-město)

Porod+pohotovostní služba 6000,-Kč +13,-Kč/1km mimo území Brno-město

Návštěvní služba po porodu 720,-Kč/hod pro Brno-město (za každou další započatou půl hodinu 150,-Kč), vč. laktačního poradenství +telefonická konzultace po návštěve v domácím prostředí, příplatek viz. ceník

Návštěvní služba po porodu 500,-Kč/hod +13,-Kč/km mimo území Brno-město (za každou započatou další započatou půl hodinu 150,-Kč), vč. laktačního poradenství +telefonická konzultace po návštěve v domácím prostředí, příplatek viz. ceník


Facebook