Agentura Větrník


centrum pro matku a dítě

Hledat v textech:

Úvodní stránka

O nás

Kontakt

Mapa

Naše prostory

PRO TĚHULKY


Kurzy a přednášky

Termíny

PRO MAMINKY


Kurzy a přednášky

Termíny
Objednávání
a platby

Prodej pomůcek

Půjčovna pomůcek

Ceník

Provozní doba


 
V průběhu kurzů instruktorky a porodní asistentky, které kurzy vedou, nemohou chodit k telefonům. Byla by snížena kvalita cvičení a přednášek.

Denně od 9:15 -19:00 (20:30)

Informační hodiny
Pondělí: 14.00 - 15.00
Úterý: 13.00 - 15.00
Středa: 14.00 - 16.00

Naši partneři


 
Portál o rodině AZ Rodina.
 
Internetový (i kamenný) obchůdek s dětským zbožím a bižuterií www.bramburka.cz
 
Puntanela - nejen pro děti
 
Veřejná zdravotní pojišťovna
 
Plaváčci - plavání dětí
kojenců a batolat
 
Pomoc při poruchách
komunikace a hybnosti
 
Zdravotní pojišťovna
Metal-Aliance

O nás


Logo Agentury Větrník Větrník je agentura pro matku a dítě. Agentura byla založena v roce 1997. Jméno a logo agentury navrhla brněnská výtvarnice paní Hofmannová. Agenturu založila porodní asistentka Blanka Čermáková.

Dále se zde můžete setkávat s porodními asistentkami Kateřinou Červencovou, Miroslavou Tomickou, Romanou Rovnou a Sandrou Okáčovou. Všechny porodní asistentky pracující v Agentuře Větrník, s.r.o. jsou porodními asistentkami s praxí na porodním sále, odd. šestinedělí a mají registraci, která je opravňuje k výkonu jednotlivých činností bez odborného dohledu a účastní se vzdělávacího programu v rámci celoživotního vzdělávání v porodní asistenci a jiných ošetřovatelských a zdravotnických oborech.

Ve Větrníčku se Vám a Vašim dětem věnuje cvičitelka Věra Ryšávková. Kurzy Baby masáží vede fyzioterapeutka Blanka Kovaříková.

Našimi klientkami jsou těhotné ženy, které připravujeme na porod, na příchod nového člena rodiny. V našich prostorách rádi uvítáme i budoucí tatínky, kteří se se svými partnerkami mohou účastnit přednášek Příprava k porodu, Kojení a péče o novorozence.

Jsme samozřejmě rádi, když se k nám maminky vracejí se svými dětmi, setkávají se v klubu maminek. Pro batolátka je připraveno cvičení Větrníček. Stručně řečeno: naším cílem je být k dispozici těhotné ženě po celou dobu jejího těhotenství, porodu i šestinedělí a odpovědět na všechny její dotazy, splnit veškerá její přání. V praxi tato věta znamená celou škálu aktivit, které Vám nabízíme, od poradny kojení, doprovodu k porodu, návštěv v šestinedělí, až po prodej zboží, které by Vám mělo zpříjemnit péči o Vaše miminko.

Na těchto stránkách najdete informace o naší nabídce. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Agentura Větrník je akreditované pracoviště k uskutečňování praktického vyučování v akreditovaných zdravotnických bakalářských oborech pro přípravu porodních asistentek.

Dětské povlečení


Odborná literatura


Porodní asistentka Blanka Čermáková vydala knihu. Více informací o knize čtěte zde Kniha k porodu bez obav

Větrník na Facebooku