Mgr. Karla Večeřová

Karla Večeřová s dítětem

 

Mgr. KARLA VEČEŘOVÁ (tel. 723 243 762, e-mail:

- INSTRUKTORKA POHYBOVÝCH AKTIVIT, ODBORNÁ PORADKYNĚ, KONZULTANTKA PRO ÚPRAVU STRAVOVACÍCH NÁVYKŮ A ZMĚNY ŽIVOTNÍHO STYLU, ČLENKA ČAS. NYNÍ PŮSOBÍ V AGENTUŘE VĚTRNÍK A VE VŽDĚLÁVACÍ INSTITUCI  CLOUD9INSTITUT V BRNĚ.

V Agentuře Větrník pracuji od roku 2003, vystudovala jsem MU Lékařskou  fakultu obor Výživa člověka, každoročně absolvuji kurzy Metodika pohybových her s kojenci a batolaty, na které se sekce Větrníček především zaměřuje, absolvovala jsem kurz instruktorka aerobiku, kurz Narativní psychoterapie s Hugh Foxem, pořádala jsem semináře a kurzy Zdravě s chutí – vaření ze zdraví prospěšných surovin, jsem autorkou vyvážení  výživy a vědomí,emocí, psychiky ( koncept NUMID ), přednáším na pacientské konferenci pro IBD ve spolupráci s FN Bohunice, přednášky a kurzy již proběhly v mateřských centrech v Blansku, Šlapanicích, Větrníku.  Externě jsem spolupracovala a vytvářela bulletiny a reklamní letáky, kalendáře pro farmaceutické firmy (Abbott, Pfizer..), hostování v radiu Proglas, spolupráce na zdraví prospěšném menu pro firmu Laksmanna, přednášky o výživě ve školkách Andílek, Ponny školka, Basic základní škola. Externě spolupracuji s CRSP jako hlavní instruktorka pobytu maminek s dětmi. Nově spolupracuji také s vzdělávací institucí Cloud9institut, kde se věnuji stravovacím návykům, nutriční gramotnosti a NUMID konceptu.

Ve Větrníčku se snažím, aby se maminky plně mohly věnovat svým dětem v průběhu hodiny, poznaly jejich skryté schopnosti, aby se maminka i dítě více sblížili a hlavně, aby si maminky uvědomily, jak výjimečnou životní etapu právě zažívají. Snažím se o to, aby si maminky užívaly volné a každodenní chvíle s dětmi a v rodině.  Být matkou a otcem je velmi krásná a vyvážená možnost jak se postavit vlastním strachům, jak v sobě najít intuici ženy, muže, které jsou v nás zakořeněné, ovšem přítomným životem plných konzumních principů velmi potlačené.

 Pojďte si společně zacvičit, popovídat si, zazpívat, užít si ojedinělé chvíle, poznat sami sebe, své děti a vytvořit si vzájemný vztah  – jen maminky/tatínci/babičky/dědečkové, děti a já.

 

Větrníček

Fotogalerie Větrníček

Agentura Větrník s.r.o.

Provozovatel zdravotnických služeb

Adresa:
Nerudova 7
602 00 Brno
Česká Republika
mapa

Firemní údaje

Jednatel: Bc. Miroslava Tomická
IČO: 25592441
e-mail: tomicka@agenturavetrnik.cz

mob. tel.: +420 731 175 249

Číslo účtu:  227779100, kód banky 0600


Facebook