Bc. Miroslava Tomická

Bc. MIROSLAVA TOMICKÁ  (Tel. 731 175 249, E-mail: sedlmir@seznam.cz)

- PORODNÍ ASISTENTKA a LAKTAČNÍ PORADKYNĚ

Jmenuji se Mirka Tomická. Narodila jsem se v roce 1977 v Jeseníku. Jsem vdaná, mám dvě krásné děti. Dceru a syna.

Porodnictví se věnuji od roku 1995, kdy jsem vystudovala tento obor v Brně. Poté jsem pracovala v porodnicích v Jeseníku, poté v Praze, až jsem se poznala s mým mužem a zakotvila v Brně. Zde jsem pracovala v porodnici Obilní trh, poté na soukromé klinice asistované reprodukce.

Od roku 2003 jsem externě spolupracovala s Blankou Čermákovou v agentuře Větrník. Během několikaleté rodičovské dovolené jsem si doplnila vzdělání na Lékařské fakultě MU v Brně, kde jsem získala bakalářský titul v oboru porodní asistence.  V současné době pracuji v soukromé  gynekologické ambulanci jako porodní asistentka. Do toho se starám o své děti, manžela. A také o maminky u nás ve Větrníku jako porodní asistentka a laktační poradkyně.

Od ledna 2019 pokračuji ve Větrníku již jako vlastník a jednatelka firmy. Snažím se pokračovat v odkazu skvělé Blanky Čermákové.

I na koníčky si čas najdu. Chodím běhat, baví mě zdravý životní styl, ráda si přečtu chytrou knížku, zkrátka se snažím držet krok s našimi maminkami.  Vlastním licenci instruktora fitness, absolvovala jsem několik kurzů týkajících se pohybové aktivity žen každého věku.

 Díky vlastním prožitkům z období mateřství, rodičovství a dlouholetým zkušenostem z oboru, si troufám říci, že mám co ženám nabídnout. Správná pohybová aktivita, spousta informací, podpora psychická, sdílení starostí i radostí, to vše je náplní našich kurzů. Vždyť toto období, kdy se devět měsíců připravujeme na to, že z nás budou matky a čeká nás důležitý úkol- vychovat dobrého člověka, je pro nás přece tolik důležité… A já se snažím ženám v tomto důležitém čase pomáhat, jak nejlépe umím.

Agentura Větrník, s.r.o.

Provozovatel zdravotnických služeb

Adresa:
Nerudova 7
602 00 Brno
Česká Republika
mapa

Firemní údaje

Jednatel: Bc. Miroslava Tomická
IČO: 25592441
e-mail: tomicka@agenturavetrnik.cz

mob. tel.: +420 731 175 249

Číslo účtu:  227779100, kód banky 0600


Facebook